Ani napotřetí se v červnu zlodějům nepovedlo v Železárnách cokoliv odcizit

Železárny se v červnu staly oblíbeným terčem zájmu místních zlodějů, ale díky naší práci žádný z jejich pokusů nebyl úspěšný.

Po opakovaném příchodu poplachu z jedné smyčky v objektu Železárny vyslal náš operátor 9.6.2017 před polednem výjezd na kontrolu objektu. Po dojezdu na místo zjistil výjezd během kontroly, že jsou otevřené dveře do sklepa a vytržené kabely. Na základě zjištěného byla zavolána kontaktní osoba, s kterou proběhla obhlídka míst. V průběhu obhlídky se podařilo zachytit pachatele, jak krade železné roury. Poté byla zavolána PČR, která pachatele identifikovala a odvezla si ho na svou služebnu.

Další pokus o krádež v objektu Železáren se odehrál 15.6.2017 v podobném čase, jako tomu bylo v prvním červnovém pokusu. Tentokrát výjezd hned po příjezdu na místo hlásil pohyb 6 pachatelů v objektu. Ti měli naložený plný vozík různým železem a jednou železnou skříní. Kontaktní osoba pro objekt dorazila na místo během chvilky a začal situaci řešit spolu s naším výjezdovým pracovníkem. Kontaktní osoba nahlásila, že není nutné volat PČR a osoby byly následně vykázány z objektu.

Třetí pokus o krádež v Železárnách se uskutečnil v časných ranních hodinách 19.6.2017. Na základě poplachu byly na místo tentokrát vyslány dvě výjezdové jednotky. Celková kontrola objektu odhalila vytrhané a zahozené kabely. Poté byla volána kontaktní osoba, která byla obeznámena se situací. Výjezd nahlásil, že se v objektu už nikdo nepohybuje. Poté výjezd ještě jednou zkontroloval celý objekt a nahlásil, že u objektu raději nějakou dobu zůstane pro případ návratu pachatele. Po vyčkání se ale pachatel na místo už nevrátil.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás

Helena Vondrová

operátorka dohledového centra
+420 608 955 501
info@heros.cz

Kontaktní formulář

Naši spokojení klienti

Úřad práce, Chomutov

logo_up.png

Spolupráce s Úřadem práce v Chomutově trvá již od roku 2004.

Další reference

Geodézie Mareška, Most

geodezie-mareska-most.jpg

Společnost, sídlící v tomto objektu se zabývá poskytováním služeb v oblasti...

Další reference

Kozelek - restaurace Krym, Most

kozelek-restaurace-krym-most.jpg

Restaurace Krym sídlí v ulici K.J.Erbena a je situována do 1. patra budovy s...

Další reference

Benedikt tenisové kurty,TJ Baník Most

benedikt-tenisove-kurty-tj-banik-most.jpg

Jedná se o areál tenisových kurtů v areálu Benedikt v Mostě. Objekt je...

Další reference

Zajímá vás vaše Bezpečnost

Dohledové centrum 24 nonstop 608 955 501