Zkratka ze zábavy, auto s milostným vzkazem a vloupání do elektrárny

Červenec přinesl naší výjezdové hlídce několik zajímavých nočních případů. V článku přinášíme děj 3 nejzajímavějších.

Chvíli po půlnoci 5.7.2017 vyrazil výjezd na základě žádosti o pomoc na Povodí Ohře, kde náš pracovník fyzické ostrahy zadržel v objektu nepovolanou osobu. Ta sdělila, že si chtěla jen zkrátit cestu domů ze zábavy přeskočením plotu. Osoba byla evidentně v podnapilém stavu a během přelézání plotu si způsobila lehké zranění ruky a mírné odřeniny. Naši pracovníci poskytli osobě první pomoc. Tato osoba se slušně omluvila a nahlásila, že domů se už dostane v pořádku a další lékařskou pomoc nepotřebuje.

Při patrolaci objektu KŠV v pozdních večerních hodinách 12.7.2017 výjezd zaslechl silně puštěnou muziku vycházející z jednoho z vystavených vozidel. Ve vozidle se svítilo a seděl v něm neznámý muž středního věku v podnapilém stavu. Pracovník dohledového centra ihned vyslal na pomoc druhou hlídku a volal příslušné kontaktní osobě, aby ji seznamil s celou záležitostí. Kontaktní osoba nahlásila, že se na místo spolu s výjezdem jede podívat. Při kontrole bylo zjištěno, že pachatel na vozidle zanechal vzkaz psaný omyvatelnou fixou "Od Pavla pro Janu", dále nadrobil na čelní sklo auta sušenku a zašpinil palubní desku špínou z bot. Ze samotného vozidla ovšem nic neodcizil. Muž byl vykázán z místa a poučen, ať se už na místo nevrací.

Z objektu elektrárny Ervěnický koridor přišel na dohledové centrum 12.7.2017 v pozdních večerních hodiných poplach naznačující vniknutí do objektu a jeho narušení. Operátor na místo okamžitě vyslal dvě výjezdové hlídky, které potvrdily podezření. V místě poplachu byly nalezeny rukavice a objeven také ohnutý plot, přes který se snažil pachatel dostat do objektu. Vše naznačovalo tomu, že pachatele naše hlídky zřejmě vyděsily a podařilo se mu z místa včas uniknout. Pachatel tedy nestihl z objektu nic odcizit a skříňka s kabely byla také nepoškozena. O celém incidentu byla průběžně informována kontaktní osoba objektu, která po kontrole sdělila, že se mohou hlídky vrátit zpět.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás

Lukáš Zvánovec

operátor dohledového centra
+420 608 955 501
info@heros.cz

Kontaktní formulář

Naši spokojení klienti

BLIKA s.r.o.

Blika logo

Od roku 2015 poskytujeme společnosti BLIKA s.r.o. úklidové služby v jejich...

Další reference

Actherm, Chomutov

actherm-logo.jpg

Fyzickou ostrahu pro ACTHERM, spol. s r.o. zajišťuje HEROS servis s.ro. na...

Další reference

Greiner packaging s.r.o., Louka u Litvínova

logo_greiner.png

V roce 2003 byl položen základní kámen stavby největšího výrobního závodu na...

Další reference

Aa Group s.r.o., Sedlec u Mostu

logo_aagroup.jpg

Spolupráce HEROS a Aa Group v oblasti ostrahy a ochrany majetku a osob je...

Další reference

J.Knorre s.r.o.Develope, Most

j.knorre-s.r.o-most.jpg

Víceúčelová budova v ulici Z.Fibicha, ve které se nacházejí bytové prostory o...

Další reference

Zajímá vás vaše Bezpečnost

Dohledové centrum 24 nonstop 608 955 501