Zkratka ze zábavy, auto s milostným vzkazem a vloupání do elektrárny

Červenec přinesl naší výjezdové hlídce několik zajímavých nočních případů. V článku přinášíme děj 3 nejzajímavějších.

Chvíli po půlnoci 5.7.2017 vyrazil výjezd na základě žádosti o pomoc na Povodí Ohře, kde náš pracovník fyzické ostrahy zadržel v objektu nepovolanou osobu. Ta sdělila, že si chtěla jen zkrátit cestu domů ze zábavy přeskočením plotu. Osoba byla evidentně v podnapilém stavu a během přelézání plotu si způsobila lehké zranění ruky a mírné odřeniny. Naši pracovníci poskytli osobě první pomoc. Tato osoba se slušně omluvila a nahlásila, že domů se už dostane v pořádku a další lékařskou pomoc nepotřebuje.

Při patrolaci objektu KŠV v pozdních večerních hodinách 12.7.2017 výjezd zaslechl silně puštěnou muziku vycházející z jednoho z vystavených vozidel. Ve vozidle se svítilo a seděl v něm neznámý muž středního věku v podnapilém stavu. Pracovník dohledového centra ihned vyslal na pomoc druhou hlídku a volal příslušné kontaktní osobě, aby ji seznamil s celou záležitostí. Kontaktní osoba nahlásila, že se na místo spolu s výjezdem jede podívat. Při kontrole bylo zjištěno, že pachatel na vozidle zanechal vzkaz psaný omyvatelnou fixou "Od Pavla pro Janu", dále nadrobil na čelní sklo auta sušenku a zašpinil palubní desku špínou z bot. Ze samotného vozidla ovšem nic neodcizil. Muž byl vykázán z místa a poučen, ať se už na místo nevrací.

Z objektu elektrárny Ervěnický koridor přišel na dohledové centrum 12.7.2017 v pozdních večerních hodiných poplach naznačující vniknutí do objektu a jeho narušení. Operátor na místo okamžitě vyslal dvě výjezdové hlídky, které potvrdily podezření. V místě poplachu byly nalezeny rukavice a objeven také ohnutý plot, přes který se snažil pachatel dostat do objektu. Vše naznačovalo tomu, že pachatele naše hlídky zřejmě vyděsily a podařilo se mu z místa včas uniknout. Pachatel tedy nestihl z objektu nic odcizit a skříňka s kabely byla také nepoškozena. O celém incidentu byla průběžně informována kontaktní osoba objektu, která po kontrole sdělila, že se mohou hlídky vrátit zpět.

Kontaktujte nás

Lukáš Zvánovec

operátor dohledového centra
+420 608 955 501
info@heros.cz

Kontaktní formulář

Naši spokojení klienti

Jeremias CZ, Most

jeremias-cz-most.jpg

Tato firma sídlící ve střežením objektu se zabývá výrobou komínových systémů...

Další reference

BETONÁRKA Gellner

Gellner-logo

Betonárka Kamil GELLNER- dodávka a montáž kamerového systému SAMSUNG pro nově...

Další reference

Technické služby města Chomutova

fermentor.jpg

V březnu 2012 jsme zabezpečili speciální fermentor pro Technické služby města...

Další reference

BOS Automotive Products CZ (Klášterec nad Ohří)

bos_logo

Od roku 2014 zajišťujeme pro společnost BOS Automotive Products CZ s.r.o....

Další reference

RAI Most, s.r.o., Havraň – průmyslová zóna

logo_rai_recticel.png

V roce 2007 byla založena a vybudována dceřinná společnost skupiny RECTICEL –...

Další reference

Zajímá vás vaše Bezpečnost

Dohledové centrum 24 nonstop 608 955 501